تاسیسات پروژه

تاسیسات ساختمان

تاسیسات  لئو رزیدنس

در زیر مشخصات تاسیسات پروژه لئو رزیدنس را مشاهده می نمائید.

  • موتورخانه چیلر
  • بویلر آبگرم
  • پمپ ها

چیلر مورد استفاه در پروژه یک دستگاه چیلر جذبی شعله مستقیم 125 تن ساخت کمپانی CENTURY کره جنوبی میباشد. این کمپانی در سال 1968 میلادی تاسیس گردیده است و به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین کمپانی در صنعت سیستمهای تهویه مطبوع در کشور کره جنوبی محسوب میشود. که دارای 22 نمایندگی و 300 شعبه فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا از جمله کشورهای معتبری چون آمریکا، استرالیا و ایتالیا می باشد. این شرکت تحت استانداردهای کیفی جهانی در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع فعالیت داشته است و با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته آمریکا و ژاپن اقدام به ساخت این محصولات می نماید. لازم به ذکر است تمامی چیلرها در انتهای خط تولید تست شده و گواهی بین المللی استاندارد C.O.I دریافت می نمایند.

بویلرهای آب گرم مورد استفاده در پروژه لئو دو عدد بویلر آبگرم 3 فاز به ظرفیت 500 هزار کیلوکالری با فشار کاری 8 بار ساخت شرکت پاکمن و مشعلهای گازسوز ایران رادیاتور میباشد. آنچه شرکت پاکمن را از سایر شرکتهای دیگر خدمات فنی و مهندسی متمایز ساخته است، توجه فراوان به کیفیت کالای تولیدی و خدمات ارائه شده است. از طرفی وجود دپارتمان تحقیق و پژوهش در شرکت پاکمن و کنترل تمامی مواد و مراحل ساخت انواع تجهیزات از طریق QC و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه این صنعت در کیفیت بالای محصولات این شرکت اثرگذار میباشد.

کلیه پمپ های استفاده شده در ساختمان، پمپ های برند گراندفوس میباشد. شرکت پمپ گراندفوس بهترین و قوی ترین طراح و تولیدکننده محصول کشور دانمارک است. شرکت گراندفوس پیش رو در ارائه بهترین و مناسب ترین راه حل در انتخاب انواع الکتروپمپ در جهان شناخته می شود و یک پیشتاز جهانی در راه کار پمپ های پیشرفته و یک خالق نوآوری در تکنولوژی آب است. پمپ های گراندفوس به سیستم الکترونیک فوق مدرن مجهز می باشد. تا براساس نیاز در خروجی پمپ میزان جریان موردنیاز تنظیم گردد. این موضوع نه تنها باعث سهولت در کار مصرف کننده شده، بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای صورت می گیرد.

ساختمانی هوشمند و زیبا با بهترین متریال و امکانات رفاهی

DNN