لوازم خانگی مورد استفاده

لوازم مورد استفاده در آشپزخانه و لاندری

لوازم خانگی در  لئو رزیدنس

لاندری

لاندری روم یا اتاق رختشویی یکی از فضاهایی است که عموما در آپارتمان و ویلاهای لوکس امروزی دیده میشود. لاندری روم در خانه فضای خدماتی به حساب می آید و شست و شو و اتو کردن لباسها در آن انجام میشود. اما همچنین میتواند طراحی شیک و دلنشینی داشته باشد. ست لاندری استفاده شده در پروژه لئورزیدنس از برند آسکو ساخت کشور سوئد میباشد. که علاوه بر ظاهر مینیمال و مدرن و امکانات کاربردی فوق العاده طوری طراحی شده است تا برای لاندری روم های کوچک هم مناسب باشد و جای کمی را اشغال کند و تمامی خدمات مورد نیاز این اتاق را فراهم کند. ست لاندری روم آسکو شامل ماشین لباس شویی، ماشین خشک کن، خشک کن ایستاده و میز اتوی مخفی است که همه این 4 دستگاه در عرضی به اندازه 120 سانتی متر قرار می گیرد.


لوازم آشپزخانه

میله نام یک برند لوکس آلمانی در تولیدات لوازم خانگی با 119 سال سابقه می باشد. اولویت اصلی میله ارائه کیفیت بسیار بالا در محصولاتش طی سالیان زیاد می باشد. عمر محصولات برند میلر باتوجه به قطعات و مواد اولیه بکاررفته در آن بسیار بالاست. بکارگیری دقت بالا در طراحی، تولید و مونتاژ قطعات از جمله مواردی است که میتوان به آن اشاره نمود. این دقت بالا به دلیل استفاده از ماشین آلات دقیق با تکنولوژی پیشرفته آلمان است.


برند میله

محصولات برند میله تا 20 سال بدون افت کیفی کار می کنند. این محصولات تماما ساخت کشور آلمان بوده و پس از گذراندن آزمایشات مختلف کنترل کیفیت برای 20 سال استفاده مستمر به بازار عرضه می گردد. محصولات آشپزخانه برند میله استفاده شده در ساختمان لئو شامل فر، ماکروویو، بخارپز، گریل، ظرفشویی، قهوه ساز، یخچال و فریزر توکار و گاز 5 شعله است. که هر کدام دارای امکانات بی نظیری جهت سهولت در استفاده ی کاربر و مجهز به بیشترین آپشن در محصولات مشابه میباشد. فر، ماکروویو و بخارپز هر کدام دارای نمایشگر بزرگ M TOUCH دارای 47 برنامه اتوماتیک با قابلیت تنظیم 7 پروفایل شخصی و با قابلیت اتصال به اینترنت و کنترل از راه دور دستگاه می باشد.

ساختمانی هوشمند و زیبا با بهترین متریال و امکانات رفاهی

DNN